dfb

Witamy

marciniaki

 

Witamy na naszej stronie internetowej.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy bardzo dobrze wyposażone studio fotograficzne, które jest oczywiście mobilne. Możemy dojechać w każde miejsce w Polsce. Działamy również za granicą. Oprócz fotografowania, projektujemy również ulotki i foldery reklamowe. Tworzymy także krótkie klipy filmowe. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.


Agnieszka

Agnieszka

Z wykształcenia Pani socjolog. Od zawsze jednak artystyczna dusza. Lubi malować, rysować, wycinać, projekować, kleić i aranżować. W fotografii odnalazła swoją pasją i dzieli ją wspólnie z Hubertem już od 6 lat. Obecnie rozwija swoje umiejętności w projektowaniu graficznym. Nieustannie coś wymyśla, tworzy coś z niczego, uczy się nowych technik tj. szycie, szydełkowanie czy też obsługi nowych programów graficznych. Jak na estetką przystało, marzy o podróżach i pięknych widokach.

 

Specjalizuje się w fotografii kobiet i dzieci. Dziłki współpracy z nimi nauczyła się ciepliwości i jeszcze większej empatii oraz wrażliwości na innych. Członkini Klubu Fotografów Dziecięcych.

 

Współpraca z rodzicami i dziećmi sprawia jej dużo satysfakcji, sprzyja ona zawiązywaniu nowych przyjaźni. Lubi z nimi rozmawiać i dzielić się swoimi przemyśleniami.

« powrót
Projekt i wykonanie ELINTER
© 2012